НОВИНИ

Ідеї до дня Матері

А ви вже придумали, як зробити неділю особливою для Вашої мами?👩‍👧‍👦

Ось кілька ідей, які точно сподобаються найріднішій:

1️⃣Святковий сніданок або вечеря, приготовані власноруч 
Найкращий подарунок можна зробити своїми руками, оскільки це завжди чудове рішення. Навіть, якщо ваш шедевр не вдасться, для мами – це буде саме солодке та саме смачне, що їй доводилось куштувати!

2️⃣Фотосесія
Варіантів подарунка досить багато: індивідуальна зйомка в студії або на природі. Також при бажанні можна влаштувати сімейну фотосесію. Ці знімки на зажди залишаться у ваших серцях!

3️⃣Похід на розслаблюючі процедури
Турбота про сім’ю і робота забирають у жінок всі сили і іноді кожній з них потрібен особливий відпочинок. Сертифікат на похід в спа-салон, салон краси або масаж допоможуть організувати таке проведення часу.

4️⃣Квиток на подію
Всі люблять відвідувати концерти та інші розважальні заходи, проте часто жінки самі собі відмовляють у купівлі зайвого квитка в театр, кіно чи на концерт. Отримавши в подарунок квиток на довгоочікувану виставу або фільм, мама не зможе відмовитися або відкласти розвагу на інший раз. А розділити найкращі моменти з найріднішими – для неї буде найбільшим щастям:)

5️⃣Фотоальбом
Фотоальбом можна подарувати як разом з фотосесією, так і окремо. Кращою ідеєю реалізації такого подарунка буде варіант роздрукувати старі сімейні фото і розмістити під ними цікаві підписи. Фотоальбом стане милим сюрпризом, в який вкладена душа, старання і любов.

Зичимо Вам провести чудовий день разом і завжди пам’ятайте, ми постійно можемо творити чудеса для наших мам! Вони, як ніхто цього заслуговують!

І ми раді, що у наших комплексах народилось дуже багато сімей, де вперше лунало слово МАМА, де цінують значення цього слова і усі сімейні цінності!

ВАМБУД. Якісне житло для Вашої сім’ї!
#вамбуд #vambud