< div class="text">

НОВИНИ

Облаштування територій

Кожен з наших об’єктів – унікальний. Усі мають свою історію виникнення, власну архітектуру та характер. Усіх їх об’єднує якісне будівництво і прискіпливість до деталей, про які ми Вам розповідатимемо. Сьогодні ж, кілька слів про облаштування територій. Що для нас важливо
1. Ігрові майданчики для дітей. Ми прагнемо, щоб ігрові види спорту перемагали гаджети і дітки росли здоровими та енергійними. Для цього, облаштовуємо ігрові зони, які є безпечними, яскравими і де лунає дитячий сміх.
2. Прибудинкові території. Тут ми любимо не повторюватись і дарувати кожному з комплексів щось унікальне. Це і лавочки з різними дизайнами, і архітектурні інсталяції, і світлові ліхтарі. Все для того, щоб Вам було комфортно та безпечно, а ощадні технології та екологічні матеріали – були максимально еко-дружніми.
3. Ландшафтний дизайн. Ми хочемо створити таку атмосферу, яка замінятиме кожному садок, ліс, чи міські парки. Тому, флора наших комплексів дозволяє не лише отримувати свіже повітря, але і робити чудові фото і ділитись з друзями.

Ми радо розповімо Вам про ці на інші переваги нашого підходу до будівництва у відділі продажів:
📞 (050) 433-77-22
📞 (098) 433-77-22
🔎 м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 121
💻 http://vambud.com.ua/

ВАМБУД. Якісне житло для Вашої сім’ї!
#вамбуд #vambud