НОВИНИ

Який житловий комплекс Вамбуд обрати?

Кожен житловий комплекс Вамбуд – це окремий характер та своя історія створення краси та комфорту у розвитку нашого міста. 💜

🏠 Квартал Віденський (вулиця Мазепи, поруч Сільпо)
Ідеальний для сімейного життя в місті. Сучасний вигляд та планування квартир. Близьке розташування не тільки до торгового центру, але й до озера та парку. Облагороджений двір, зелені зони та дитячий майданчик.

🏠 Квартал Краківський (село Вовчинець)
Еталон домашнього комфорту, подалі від міської метушні. Жилий комплекс сучасного європейського зразка – квартал малоповерхових будівель із затишним подвір’ям.

🏠 Стожари (вулиця Івасюка)
Будинок для тих, хто цінує комфорт та безпеку. Розвинена інфраструктура, закритий двір під охороною, броньовані двері. Сюди приємно буде повертатись навіть вночі – територія будинку освітлюється LED-лампами, а місця для паркування вистачить усім.

🏠 Галицька Академія (вулиця Вовчинецька)
Найкращі матеріали, сучасне європейське планування квартир. Неподалік все, що потрібно для зручності мешканців – автобусна станція, продуктові гіпер- та супермаркети “Метро”, “ВЕЛЕС” та “Арсен”, а також “Епіцентр”.

Досі не можете визначитись, який житловий комплекс найкраще підійде для вас? Радо відповімо на ваші питання у відділі продажу:
📞 (050) 433-77-22
📞 (098) 433-77-22
Або за адресою:
м.Івано-Франківськ
вул. Вовчинецька, 121