< div class="text">

НОВИНИ

З чого починається пошук квартири?

Спершу, потенційний покупець орієнтується на вигідне розташування. Вигідна локація – це різне поняття для кожного. Для когось важливо проживати близько до роботи та торгових центрів, а для іншого важливо після важкого робочого дня усамітнитися за містом ближче до природи. Тому, поговоримо про переваги різних локацій для проживання, а ви вирішуйте чому більше надаєте перевагу.

Центр міста
В Івано-Фрнківську центр міста приваблює своєю красою та архітектурою. Ви шаленієте від атмосфери вічних свят та фестивалів, а ще бажаєте милуватися краєвидами природи з власної оселі? Тоді вам підійде локація біля Міського озера та парку ім. Т. Шевченка. Ця локація вигідна для молодих сімей, бо поряд є озеро та парк, де можна прогулюватися з дітьми. А також до центру пішки можна дійти за 15-20 хв від ЖК «Квартал Віденський»

Життя в передмісті
Якщо ви втомилюєтесь від швидкого ритму життя та мрієте про спокійний відпочинок вдома, то ЖК «Квартал Краківський» – це ідеальна локація. Тут зможете реально забути про буденні проблеми та насолоджуватися життям поза містом.

Урбан-style
Мрієте жити в районі, де безліч торгових центрів, зон для відпочинку, а також, де можна встигати скрізь? Така локація вигідна через розвинену інфраструктуру, зручний графік громадського транспорту та неметушливу атмосферу. Саме в таких подібних локація розташовані ЖК «Галицька Академія» та ЖК «Стожари».

Клубне містечко
Як добре проживати в місці, де все підлаштована під ваші уподобання. Такі локації особливі своєю приватністю та затишком. Просто уявіть: ви прокидаєтеся зранку, а в дворі тихо та зелено, вас оточує комфорт та навколишня краса інфраструктури. Все це ви знайдете в ЖК «Клубне містечко 12».

📞 (050) 433-77-22
📞 (098) 433-77-22
🔎 м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 12

ВАМБУД. Якісне житло для Вашої сім’ї!