ВАМ БУД - ІСТОРІЯ УСПІХУ

Будівельна компанія "ВАМБУД" працює на ринку нерухомості з 2006 року. За цей час ми здобули бездоганну репутацію серед клієнтів та партнерів, а також визнані одними з найвідповідальніших забудовників Івано-Франківська.

Здається неймовірним, але ми починали з дріб’язкових проектів, а зараз стали лідером по якості будівництва в західному регіоні України.

Ми працюємо тільки з найкращими професіоналами, щоб створити ідеальне житло. Це і є причиною нашого успіху: у новий проект ми вдихаємо оптимізм і віру в яскраве та щасливе майбутнє. Ми створюємо для вас затишок та комфорт.

Компанія «Вамбуд» починає працювати на ринку нерухомості. На сьогодні у нас понад 13 років досвіду

2006

«Вамбуд» – стає учасником Івано-Франківської асоціації та отримує почесні грамоти від мерії

2007

Наша компанія стала лідером західного регіону країни за масштабами та рівнем якості будівництва

2012

Компанію «Вамбуд» визнано найкращою будівельною компанією Івано-Франківська і нагороджено премією “Тріумф”

2013

Компанія «Вамбуд» була нагороджена дипломом переможця конкурсу за найкращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2014 році

2015

Перемога в номінації "Найкращий благоустрій території"

2018

За підсумками 1-3 кварталів 2018 року будівельна компанія "ВАМБУД" здала в експлуатацію 60% від загальної кількості зданого в експлуатацію житла у Івано-Франківську

2019

ВАМБУД НАЙВІДПОВІДАЛЬНІШИЙ
ЗАБУДОВНИК ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА

НАШІ ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

 1. 01.

  ЯКІСТЬ

  Деталі складають основу. Тому при зведенні нового будинку ми приділяємо увагу кожній дрібниці. Наша мета - збудувати якісне житло.

 2. 02.

  НАДІЙНІСТЬ

  З 2006 року “Вамбуд” працює на ринку нерухомості. За цей час нам вдалося вистояти під час фінансових криз, але залишитися відданими своїй справі. Ми впевнені, що за понад десятиріччя безперервної роботи, довели надійність нашим клієнтам.

 3. 03.

  ЖИТЛО, ЩО ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВСІЄЇ СІМ'Ї

  В будинках від Вамбуд буде добре всім: дітям, мамі, татові, бабусям і дідусям

 4. 04.

  БЛАГОУСТРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРА

  Ми віримо, що враження про помешкання складається ще перед входом в нього. Тому ми з особливим трепетом продумуємо кожну деталь, щоб клієнтам було максимально зручно як у своєму помешканні, так і за його межами.

КОМАНДА

Ковальчук МиколаДиректор

Ковальчук БогданМаркетинг директор

Судін ВолодимирМенеджер відділу продажу

Турчин АндрійМенеджер відділу продажу

Олесневич СергійГоловний юрист

Проценко ТарасМенеджер по роботі з клієнтами, юрист

Бандура СвітланаКасир

Рожко ІваннаДизайнер

ДОСЯГНЕННЯ

Будівельна компанія «Вамбуд» працює на ринку житлової та комерційної нерухомості з 2006 року. За 13 років компанія заробила бездоганну репутацію і визнання клієнтів та партнерів. Основна перевага “Вамбуду” – якісне та відповідальне будівництво, а також інноваційні підходи в облаштуванні житла та територій. Підприємство має власну промислову базу, автотранспорт, будівельні машини та механізми.
Компанія «Вамбуд» є учасником Івано-Франківської асоціації забудовників, нагороджена почесними грамотами міської мерії, має низку нагород за найкращі будинки та споруди, а також подяк за активну громадську позицію.