< div class="text">

НОВИНИ

Вплив кольору в інтер’єрі

Як колір впливає на людину?
Коли перед нами стоїть задача створити комфортну атмосферу вдома, ми, в першу чергу починаємо обирати кольори, які найбільше любимо, але це не завжди вірний шлях і результатом вкінці можете бути розчаровані.
До вибору кольорів варто підходити відповідально, адже дуже важливим є той вплив, який на вас буде спрямовувати навколишній колір. Неправильний вибір кольорів в інтер’єрі може навіть привести до постійного розладу та стресів. В той час як правильно підібраний колір може підняти настрій та допоможе розслабитись.✨

📌Занадто яскраві кольори у великій кількості впливають на психіку – гнітюче.
📌Важливо з самого початку позонувати простір у квартирі (чи домі): виокремити де буде зона активності, відпочинку та концентрації роботи.
📌Потрібно також враховувати, що у кожної людини з кольором є свої асоціації та досвід. Проте можна і виокремити загальну тенденцію впливу кольору на емоції людини та психіку.
📌При виборі відтінку для приміщення важливо оглянути його в тому ж приміщенні при денному світлі, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Дизайнери для цього роблять пробне промальовування стін.

Нижче додаємо приклади корисних рішень для приміщень із різними функціями:

✨Для вітальні краще за все підійдуть м’які, природні відтінки, сприятливих до вільного спілкування (бежевий, коричневий, колір цегли).
✨Для спальні підійдуть холодні, заспокійливі відтінки (голубий, лавандовий, зелений).
✨В кухні краще уникати червоних і оранжевих відтінків, вони підвищують апетит і спонукають нас їсти більше, саме тому червоний і оранжевий кольори такі популярні серед кафе та фаст-фудів.
✨У ванній гарно будуть дивитись білі, світлі, пастельні відтінки, вони придають відчуття свіжості та чистоти.
✨В робочому кабінеті, варто використовувати кольори концентрації (синій, темно зелений).

Сподіваємось даний пост був корисний вам, і ви дочитали його до кінця!

ВАМБУД – якісне житло для Вашої сім’ї!🏗
🔎 м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 121